A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Vörös Géza (1897-1957) Csevegés, 1930 körül
41

Vörös Géza (1897-1957)

Csevegés, 1930 körül

Olaj, vászon, 66,5x122 cm
Jelezve balra fent: Vörös Géza