6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Makra Zoltán (1976) Csíkos, 2000
32

Makra Zoltán (1976)

Csíkos, 2000

Olaj, fa, 42 x 59,5 x 7,5 cm
Jelezve hátoldalon: Makra Zoltán 2000 Csíkos
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 340 000 - 460 000 Ft