49. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Csíkosterítős csendélet, 1933 Hátoldalon: Nő asztalnál
115

Vass Elemér (1887-1957)

Csíkosterítős csendélet, 1933 Hátoldalon: Nő asztalnál

Olaj, fa, 60,5x73 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E. 1933
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft