13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Pinczehelyi Sándor pop-art pécsi műhely kortárs aukció, Coca Cola
7

Pinczehelyi Sándor (1946)

Csillag, Coca-Cola, 1988

Akril, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: PINCZEHELYI '88
Jelezve hátoldalon: PINCZEHELYI Sándor csillag, coca-cola, 1988
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft