47. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csinszka fürdő után
21

Márffy Ödön (1878-1959)

Csinszka fürdő után

Akvarell, papír, 39,5x28,5 cm
Jelezve balra lent: igaz barátsággal; Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•BÁV 29. árverés, 181. tétel