54. aukció
Brocky Károly (1807-1855) Csipkegalléros fiatal lány, 1835; Hátoldalon: Ülő nő (vázlat)
43

Brocky Károly (1807-1855)

Csipkegalléros fiatal lány, 1835; Hátoldalon: Ülő nő (vázlat)

Akvarell, fedőfehér, karton, 27x20 cm
Jelezve jobbra lent: Brocky K. 1835.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft