69. Tavaszi Aukció
Lakatos Artúr (1880-1968) Csipkerózsika
141

Lakatos Artúr (1880-1968)

Csipkerózsika

Akvarell, tus, karton, 62 x 79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakatos Artúr
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft