Csipkerózsika, 1915
Akvarell, tus, papír, 12 x 21 cm
Jelezve balra lent: Csipkerózsa, Jelezve jobbra lent: Budapest 915 III Végh Gusztáv, Hátoldalon felirat: Katonaidőmből Hajdú hadnagy úrnak Bfo 915 III Végh Gusztáv
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft