A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mednyánszky László (1852-1919) Csirkefogó, 1897 körül
40

Csirkefogó, 1897 körül

Olaj, vászon, 85x70 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky