121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Csirkefogó
25

Csirkefogó

Olaj, vászon, 85x70 cm
Jelezve jobbra lent: Malonyai Dezsőnek (Buli) Mednyánszky