12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Fehér László kortárs aukció
133

Fehér László (1953-)

Csók, 1991

Olaj, vászon, 90 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: László Fehér 06. VI. 1991
Hátoldalon: László Fehér Csók. 1991
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

105

Fehér László (1953-)

Daddy fotelban, 1997

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
110

Fehér László (1953-)

Séta a Gellérthegyen, 1995

Kikiáltási ár: 440 000 Ft