48. aukció
Thorma János (1870-1937) Csók (Zeusz és Dioné)
73

Thorma János (1870-1937)

Csók (Zeusz és Dioné)

Olaj, vászon, 59x49 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma Jelezve hátoldalon: 37/933 Zeus és Dioné f. Thorma János
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft