11. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Csók
21

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Csók

Színezett litográfia, papír, 47x32 cm
Jelezve balra lent: Molnár C. Pál
Kikiáltási ár: 150 000 Ft