39. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Csokornyakkendős önarckép,  1922 körül
92

Scheiber Hugó (1873-1950)

Csokornyakkendős önarckép, 1922 körül

Olaj, karton papírlemezen, 67x46 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft

•„Nekem szülőhazám …” Magyar zsidó festők kiállítása. Budapest Galéria, Budapest,
2000. augusztus 27. – szeptember 3.
katalógus: 55.
•Fej-fej mellett. Kieselbach Galéria, Budapest,
2002. j