121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Csokrok és koszorúk
87

Csokrok és koszorúk

Olaj, vászon, 27x37 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Hátoldalon: Hagyatéki pecsét, 1919