64. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csónak viharban (Olasz tengerpart), 1937 körül
190

Márffy Ödön (1878-1959)

Csónak viharban (Olasz tengerpart), 1937 körül

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön (kétszer), Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.: ¦ 4,6,1,6. In: Rockenbauer: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Paris, 2006. 333. (Csónak viharban (Olasz tengerpart), 1937 körül címen)

Fotó: MNG üvegnegatív 14.337

Feltehetőleg kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ Kunstnernes Hus: Moderne Ungarsk Malerkunst. Oslo, 1937. 92. tétel (Csónak a viharban címmel)