24. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Csónakázás a Como-i tavon
182

Háry Gyula (1864-1946)

Csónakázás a Como-i tavon

Olaj, fa, 27,5x35 cm
Jelezve balra lent: L. de Como Háry Gy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft