50. Jubileumi Aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Csónakházak
155

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Csónakházak

Olaj, karton, 24x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 200 000 Ft