40. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Csónakkikötő
8

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Csónakkikötő

Olaj, vászon, 90,5x99,5 cm
Jelezve balra lent: Istókovits K. (kétszer)
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft