58. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Csónakok között, 1898
159

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Csónakok között, 1898

Olaj, fa, 16x24 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter Jelezve hátoldalon: Perlmutter fecit, Etaples Pas de Calais 1898
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft