6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Váli Dezső (1942-) Csöndes vágy nyugalma, 1961
97

Váli Dezső (1942-)

Csöndes vágy nyugalma, 1961

Olaj, papír, 19 x 30 cm
Jelezve balra lent: VD 61. 12., Jelezve hátoldalon: A/61/3
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

 KIÁLLÍTVA:

 Péter Vladimir, Németh Géza és Váli Dezső kiállítása. Eötvös-Klub, Budapest, 1970. 01. 12. – 01. 26.