71. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Csorba-tó
25

Csorba-tó

Olaj, vászon, 112 x 143,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft