70. Őszi Aukció
Scheiber Hugó utcarészlet
166

Scheiber Hugó (1873-1950)

Czakó utca a Tabánban

Olaj, papírlemez, 32 x 46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 55. Képaukció, Budapest, 1981. szeptember, 167. tétel (Utcarészlet címmel)