12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Fehér László hiperrealizmus kortárs aukció
105

Fehér László (1953-)

Daddy fotelban, 1997

Olaj, vászon, 140 x 200 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1997. IV. 15.
Hátoldalon: Bizsu Art Gallery cédula
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

110

Fehér László (1953-)

Séta a Gellérthegyen, 1995

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
133

Fehér László (1953-)

Csók, 1991

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft