121 legszebb magyar festmény
Gulácsy Lajos (1882-1932) Dal a Rózsatőről, 1904
31

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Dal a Rózsatőről, 1904

Olaj, vászon, 84x40,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Róma 1904