4. aukció
Holló László (1887-1976) Dáliák, 1956
28

Holló László (1887-1976)

Dáliák, 1956

Olaj, vászon, 75,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Holló László 1956
Kikiáltási ár: 160 000 Ft