5. aukció
Paál Albert (1895-1968) Dáliák kaspóban, 1924
51

Paál Albert (1895-1968)

Dáliák kaspóban, 1924

Olaj, karton, 60x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paál 924
Kikiáltási ár: 220 000 Ft