10. aukció
Koszta József (1861-1949) Dáliák
183

Koszta József (1861-1949)

Dáliák

Olaj, vászon, fán, 32,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft