65. aukció (2020. december)
László Fülöp (1869-1937) Dalmát férfi (Vörös turbános férfi), 1895
117

László Fülöp (1869-1937)

Dalmát férfi (Vörös turbános férfi), 1895

Olaj, fa, 13x26 cm
Jelezve balra lent: F.László 95 Spalato
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

Oeuvre-Jegyzék szám: de László Alapítvány, 110622

egykor Dr. Egerer Gedeon, majd Kecskeméthy Tamás tulajdonában

Feltehetően kiállítva:

László Fülöp művei. Nemzeti Szalon, Budapest, 1904., 22. tétel (Dalmát ferfi címmel)