19. aukció
Vén Emil (1902-1984) Dalmát kikötő
189

Vén Emil (1902-1984)

Dalmát kikötő

Olaj, vászon, 81x119,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 550 000 Ft