22. aukció
Körmendi Frimm Ervin (1885-1939) Dalmát öböl
109

Körmendi Frimm Ervin (1885-1939)

Dalmát öböl

Olaj, vászon, 60x70,5 cm
Jelezve balra lent: Körmendy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft