49. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Dalmát tengerparti táj, 1933 körül
204

Batthyány Gyula (1887-1959)

Dalmát tengerparti táj, 1933 körül

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: -gróf Batthyány Gyula – képek egy eltűnt világból. Szerk.: Molnos Péter, Kieselbach Galéria, Budapest, 2015. március 17. – április 16. 182. oldal

7

Batthyány Gyula (1887-1959)

Flört

Kikiáltási ár: 200 000 Ft