69. Tavaszi Aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Dámák
79

Batthyány Gyula (1887-1959)

Dámák

Akvarell, gouache, papír, 46 x 31 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft