24. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Dámák
180

Herrer Cézár (1868-1919)

Dámák

Olaj, vászon, 46,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: Herrer
Kikiáltási ár: 380 000 Ft