1. aukció
Orlai Petrich Soma (1822-1880) Damó Elemér portréja (1857 körül)
46

Orlai Petrich Soma (1822-1880)

Damó Elemér portréja (1857 körül)

Olaj, vászon, 75x60 cm
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

A Magyar Nemzeti Galéria műtárgybírálati száma: 9315.

Proveniencia: az ábrázolt unokájának a tulajdona