46. aukció
Patkó Károly aktkép, Danaé
38

Patkó Károly (1895-1941)

Danaé

Olaj, vászon, 64,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Az 1930-as években dr. Kepes János székesfehérvári gyűjteményé ben, majd budapesti magántulajdonban. KIÁLLÍTVA: • Aba-Novák Vilmos, Feiks Jenő, Kelemen Emil, Patkó Károly és Ziffer Sándor csoportkiállítása

24

Patkó Károly (1895-1941)

Hidegpataka, 1935

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
147

Patkó Károly (1895-1941)

Olasz tengerpart

Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft