57. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Dávidcsillag, 1987
47

Hencze Tamás (1938-2018)

Dávidcsillag, 1987

Akril, vászon, 80x80 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T. 87
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft