Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Huszár Vilmos (1884-1960) De Stijl kompozíció, 1920-1950 között
92

Huszár Vilmos (1884-1960)

De Stijl kompozíció, 1920-1950 között

Olaj, farost, 65x65 cm
Jelezve jobbra lent: V. Huszár