Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Deák Ébner Lajos: Játszó gyermekek a patak partján
6

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Játszó gyermekek a patak partján

Olaj, fa, 31,5 x 23,5 cm
Jelezve balra lent: Ébner L.