14. aukció
Dienes János (1884-1962) Debreceni főtér
52

Dienes János (1884-1962)

Debreceni főtér

Olaj, vászon, 104x141 cm
Jelezve jobbra lent: Dienes
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Dienes János emlékkiállítás, 1980., Déri Múzeum, Debrecen, katalógus címlap