6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Gerzson Pál (1931-2008) Debreceni napjaink emlékére, 1970-71
48

Gerzson Pál (1931-2008)

Debreceni napjaink emlékére, 1970-71

Olaj, tempera, papír, 68 x 93 cm
Jelezve jobbra lent: Gerzson Pál 1970-71 Debreceni napjaink emlékére Tibor barátomnak
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft