Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Réth Alfréd (1884-1966) Dél-francia táj, 1910 körül
35

Réth Alfréd (1884-1966)

Dél-francia táj, 1910 körül

Olaj, vászon, 64x49 cm
Jelezve jobbra lent: Réth