Exkluzív téli ajánlat
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-francia táj, 1926-1927
24

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-francia táj, 1926-1927

Olaj, vászon, 54 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány

• Czigány Dezső festőművész gyűjteményes kiállítása.
Budapest, Váci utca 18. Székely Aladár fotóműterme. 1927. november 13. katalógus: 28.

• Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004., 172. k