69. Tavaszi Aukció
Fenyő György (1904-1978) Dél-francia táj, 1929-1930 körül
86

Fenyő György (1904-1978)

Dél-francia táj, 1929-1930 körül

Olaj, vászon, 65 x 74,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Fenyő György hagyatéka bélyegző
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft