Időzített online grafikai aukció
Miklós Gusztáv
53

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Dél-francia táj

Akvarell, gouache, papír, 20,5 x 17,5 cm
Jelezve jobbra lent: g. Miklós
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft