66. aukció (2021. június)
Vass Elemér (1887-1957) Dél-francia táj pálmafákkal
16

Vass Elemér (1887-1957)

Dél-francia táj pálmafákkal

Olaj, vászon, 79,5 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: E de Vass
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft