47. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-francia táj
140

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-francia táj

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány (kétszer)
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft