19. aukció
Teleky Ralph (1890-1982) Delfti utcarészlet
181

Teleky Ralph (1890-1982)

Delfti utcarészlet

Olaj, fa, 33x45,5 cm
Jelezve balra lent: Teleky R.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft