15. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Déli pihenő
44

Lotz Károly (1833-1904)

Déli pihenő

Olaj, vászon, 19x29 cm
Jelezve jobbra lent: F. Lotz K.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft