51. aukció
Vaszary János park impresszionizmus
209

Déli pihenő

Olaj, vászon, 80,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 25 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 45 000 000 Ft

Kiállítva: Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. kat. szám nélkül